Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom)

98 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (328)
Pôvodná cena:  14.34 €
Aktuálna cena:  12.90 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

Keyestudio Leonardo je doska mikrokontroléra založená na čipe ATmega32u4 a je kompatibilná s Arduinom. Jedná sa o ľahko použiteľný open source hardvér.

Má 20 digitálnych I/O pinov (z ktorých 7 je možné použiť ako PWM výstup), 12 analógových vstupov, 16 MHz kryštálový oscilátor, pripojenie cez micro USB, napájací konektor, ICSP piny a resetovacie tlačidlo.

Vývojová doska Leonardo obsahuje všetko potrebné na chod mikrokontroléra. Na začiatok ho jednoducho pripojte k počítaču pomocou USB kábla alebo ho napájajte pomocou adaptéra AC-to-DC, prípadne batériou. Všimnite si, že pinmi ICSP (In-Circuit Serial Programming) sa môže nielen programovať firmvér na Atmega32u4, ale môže sa použiť aj ako komunikačné rozhranie SPI.

Keyestudio Leonardo je možné napájať pomocou micro USB kábla alebo cez externý napájací konektor (DC 7-12V) alebo pinmi Vin-GND (DC 7-12V).

Leonardo sa líši od ostatných dosiek Arduino tým, že čip ATmega32u4 má zabudovanú sériovú komunikáciu cez USB, čo eliminuje potrebu sekundárneho microprocesora alebo USB prevodníka. To umožňuje, aby sa Leonardo javil k pripojenému počítaču ako myš alebo klávesnica.

Fotky produktu

Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Leonardo R3 ATmega32U4 Development Board (kompatibilné s Arduinom)

Technické údaje

 • Mikrokontrolér: Atmega32u4
 • Prevádzkové napätie: 5V
 • Vstupné napätie (odporúčané): DC 7-12V
 • Digitálne I/O piny: 20 (z toho 7 poskytuje PWM výstup)
 • Digitálne I/O piny: PWM 7
 • Analógové vstupné piny: 12
 • DC prúd na I/O Pin: 40 mA
 • DC prúd pre pin 3,3 V: 50 mA
 • Flash pamäť: 32 kB (Atmega32u4) z toho 4 kB použité bootloaderom
 • SRAM: 2,5 kB (ATmega32u4)
 • EEPROM: 1 kB (Atmega32u4)
 • Frekvencia čipu: 16 MHz
 • LED_BUILTIN: D13

Funkcie niektorých pinov

 • Digitálne I/O piny: D0-D13 a A0-A5 (D18-D23). Ak digitálne piny nestačia, môžu sa ako digitálne piny použiť piny ICSP: MISO (D14); SCK (D15); MOSI (D16)
 • Analógové vstupy: A0-A5, A6-A11 (na digitálnych pinoch 4, 6, 8, 9, 10 a 12). To sú D4 (A6); D6 (A7); D8 (A8); D9 (A9); D10 (A10) a D12 (A11)
  Piny A0-A5 sú umiestnené na rovnakých miestach ako na Arduino Uno. Každý analógový vstup poskytuje 10 bitové rozlíšenie (tj. 1024 rôznych hodnôt). Štandardne analógové vstupy merajú od 0 po 5V. Je však možné zmeniť hornú hodnotu rozsahu pomocou pinu AREF a funkcie analogReference ()
 • PWM (Pulse-Width Modulation): D3, D5, D6, D9, D10, D11 a D13. Poskytuje 8-bitový PWM výstup s funkciou analogWrite ()
 • Vonkajšie prerušenia: D3 (prerušenie 0); D2 (prerušenie 1); D0 (prerušenie 2), D1 (prerušenie 3) a D7 (prerušenie 4). Tieto piny môžu byť nakonfigurované na spustenie prerušenia pri nízkej hodnote LOW, stúpajúcej alebo klesajúcej hrane alebo pri zmene hodnoty. Podrobnosti nájdete vo funkcii attachInterrupt ()
 • Sériová komunikácia: D0 (RX) a D1 (TX)
 • SPI komunikácia: na skupine 6 pinov označených ako ICSP. Tieto piny podporujú komunikáciu SPI pomocou knižnice SPI. Poznámka: SPI piny nie sú pripojené k žiadnemu z digitálnych I/O pinov, ako sú na Uno. Sú k dispozícii iba na konektore ICSP. To znamená, že ak máte shield, ktorý používa SPI, ale nemá 6-pinový konektor ICSP, ktorý sa pripája k 6-pinovému konektoru ICSP Leonarda, shield nebude fungovať.
 • AREF: referenčné napätie pre analógové vstupy. Používa sa s analogReference (). Niekedy sa používa na nastavenie externého referenčného napätia (0 – 5V)
 • IOREF: Napätie, pri ktorom pracujú vstupno-výstupné piny dosky (tj. VCC pre dosku). Toto je 5V na Leonarde. Používa sa na konfiguráciu prevádzkového napätia mikrokontroléra.
Verified buyer

perfect

Verified buyer

Excellent, as described, super fast delivery.

Verified buyer

As always-fast and high quality, I recommend.

Verified buyer

All good, works great

Verified buyer

All ok. Thx

Verified buyer

Good quality and on time delivery

Verified buyer

arrived fast, seems to work ok

Verified buyer

colis très bien emballé et reçu en à peine 10 jours en Belgique. Vendeur très sérieux et produit reconnu facilement dans l'IDE Arduino, mais pas encore testé. Merci!!!!!

Verified buyer

honest store, good contact

Verified buyer

Works perfectly, a good macro keyboard from it turned out.

Verified buyer

Long went

Verified buyer

Good.

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena:  14.34 €
Aktuálna cena:  12.90 €
eShop: Aliexpress