Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom)

98 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (7)
Pôvodná cena:  34.26 €
Aktuálna cena:  31.53 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

Keyestudio Mega 2560 R3 je doska mikrokontroléra založená na ATMEGA2560-16AU plne kompatibilná s ARDUINO MEGA 2560 REV3.
Má 54 digitálnych I/O pinov (z toho 15 je možné použiť ako PWM výstup), 16 analógových vstupov, 4x UART (hardvérové ​​sériové porty), 16 MHz kryštálový oscilátor, USB pripojenie, napájací konektor, 2 ICSP piny a resetovacie tlačidlo.

Doska obsahuje všetko potrebné na chod mikrokontroléra. Vďaka svojmu bootloaderu je možné program nahrávať priamo cez USB a nemusíte používať žiadny ďalší externý programátor. Na začiatok ho jednoducho pripojíte k počítaču pomocou kábla USB alebo ho napájajte pomocou adaptéra AC-to-DC, prípadne batériou.

Doska Mega 2560 je kompatibilná s väčšinou shieldov určených pre Arduino Uno.

Model 2560 R3 sa líši od všetkých predchádzajúcich dosiek tým, že nepoužíva USB prevodník FTDI. Namiesto toho obsahuje Atmega16U2 naprogramovaný ako prevodník USB na sériový port. Doska MEGA 2560 je určená pre zložitejšie projekty. S 54 digitálnymi I/O pinmi, 16 analógovými vstupmi a väčším priestorom pre váš program je odporúčanou doskou pre 3D tlačiarne a robotické projekty. To dáva vašim projektom dostatok priestoru a príležitostí.

Fotky produktu

Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio MEGA 2560 R3 Development Board (kompatibilné s Arduinom)

Technické údaje

 • Mikrokontrolér: ATMEGA2560-16AU
 • Prevádzkové napätie: 5V
 • Vstupné napätie Vin (odporúčané): 7-12V
 • Digitálne I/O piny: 54 (D0-D53)
 • Digitálne I/O piny PWM: 15 (D2-D13; D44-D46)
 • Analógové vstupné piny: 16 (A0-A15)
 • DC prúd na I/O Pin: 20 mA
 • DC prúd pre pin 3,3V: 50 mA
 • Flash pamäť: 256 KB, z toho 8 kB použitých bootloaderom
 • SRAM: 8 kB
 • EEPROM: 4 kB
 • Frekvencia: 16 MHz
 • LED_BUILTIN: D13

Funkcie niektorých pinov

 • Sériová komunikácia: UART0: D0 (RX0) a D1 (TX1); UART1: D19 (RX1) a D18 (TX1); UART2: D17 (RX2) a D16 (TX2); UART3: D15 (RX3) a D14 (TX3). Používa sa na príjem (RX) a odosielanie (TX) sériových údajov TTL. Piny 0 a 1 sú tiež pripojené k ATmega16U2 ku zodpovedajúcim pinom.
 • PWM piny: D2 až D13 a D44 až D46. Poskytuje 8-bitový PWM výstup s funkciou analogWrite ().
 • Externé prerušenia: D2 (prerušenie 0), D3 (prerušenie 1), D18 (prerušenie 5), D19 (prerušenie 4), D20 (prerušenie 3) a D21 (prerušenie 2). Tieto piny je možné nakonfigurovať na spustenie prerušenia na nízkej úrovni LOW, stúpajúcej alebo klesajúcej hrany alebo zmeny úrovne. Podrobnosti nájdete vo funkcii attachInterrupt ().
 • SPI komunikácia: D53 (SS), D52 (SCK), D51 (MOSI), D50 (MISO). Tieto piny podporujú komunikáciu SPI pomocou knižnice SPI. Piny SPI sú tiež vyvedené na konektore ICSP, ktorá je fyzicky kompatibilná s Arduino Uno.
 • Komunikácia IIC: D20 (SDA); D21 (SCL). Podporujte komunikáciu TWI pomocou knižnice Wire.

Video

Verified buyer

Delivered quickly and fine wrapped and comptabele with aiduino software. The retrieval of board info works great

Verified buyer

thank you very much

Verified buyer

Ok grazie

Verified buyer

Delivery Before said time, packing is perfect. Stitched, works fine. Seller recommend.

Verified buyer

ok

Verified buyer

Very fast delivery, with a real tracking, arrived in only 10 days. Perfect packaging, with protections and box. Qualiity of boards is amazing. Perfect too. One of the best supplier or af Arduino parts. Thanks for quality and quality of shipment.

Verified buyer

Отличное качество, быстрая доставка. Рекомендую!

Verified buyer

Спасибо продавцу получил товар, все соответствует заказу! Продавец очень порядочный! Рекомендую...

Verified buyer

Good. Good. All corretto taking into account the problems of the pandemic situation.

Verified buyer

Object as description. Excellent quality and fast shipment

Verified buyer

Good product. Thank you.

Verified buyer

It came very quickly. I'll check it out

Verified buyer

Круть

Verified buyer

Good quality product.

Verified buyer

It came in a mint box, you could pack it better, the chance of breakage of the fee is very large. The soldering quality is good. I bought it on recommendation.

Verified buyer

Quality soldering, flux everywhere is washed, works without complaints, not the first time I take from this store, it is better to overpay for quality.

Verified buyer

Super fast delivery, to Moscow only 10 days. The fee is made qualitatively. I did it without problems.

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena:  34.26 €
Aktuálna cena:  31.53 €
eShop: Aliexpress