Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom)

100 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (366)
Pôvodná cena: 
Aktuálna cena:  21.26 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

Keyestudio Uno R3 je doska mikrokontroléra založená na ATmega328, ktorá je plne kompatibilná s ARDUINO UNO REV3.

Má 14 digitálnych I/O pinov (z toho 6 je možné použiť ako PWM výstup), 6 analógových vstupov, 16 MHz kryštálový oscilátor, USB pripojenie, napájací konektor, 2 ICSP konektory a resetovacie tlačidlo. Obsahuje všetko potrebné na chod mikrokontroléra. Na začiatok ho jednoducho pripojte k počítaču pomocou USB kábla alebo ho napájajte pomocou adaptéra AC-to-DC, prípadne batériou.

Uno R3 sa líši od všetkých predchádzajúcich dosiek tým, že nepoužíva čip FTDI USB-sériový prevodník. Namiesto toho obsahuje Atmega16U2 naprogramovaný ako prevodník USB na sériový port.

Upozorňujeme, že dva konektory ICSP na doske sa používajú osobitne na naprogramovanie firmvéru pre ATMEGA16U2-MU a pre ATMEGA328P-PU, ale spravidla sú tieto dva čipy naprogramované dobre.

UNO je najlepšia doska, ktorá vám umožní začať s elektronikou a programovaním. Ak je to tvoja prvá skúsenosť s hraním sa s touto platformou, UNO je najrobustnejšia doska, s ktorou sa môžeš začať hrať.

Fotky produktu

Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio UNO R3 ATmega328P Development Board (kompatibilné s Arduinom)

Technické údaje

 • Mikrokontrolér: ATmega328P-PU
 • Prevádzkové napätie: 5V
 • Vstupné napätie (odporúčané): 7-12V
 • Digitálne I/O piny: 14 (z toho 6 poskytuje PWM výstup)
 • Digitálne I/O piny PWM: 6 (D3, D5, D6, D9, D10, D11)
 • Analógové vstupné piny: 6 (A0-A5)
 • DC prúd na I/O pin: 20 mA
 • DC prúd pre pin 3,3V: 50 mA
 • Flash pamäť: 32 kB (ATmega328), z toho 0,5 kB použitých bootloaderom
 • SRAM: 2 kB (ATmega328P-PU)
 • EEPROM: 1 kB (ATmega328P-PU)
 • Frekvencia: 16 MHz
 • LED_BUILTIN: D13

Vlastnosti

 • Úprava pinov: vedľa pinu AREF sú obidva piny I2C (SDA a SCL, sú to iba vyvedené analógové piny 4 a 5, nie je to dodatočné rozhranie I2C), plus the two next to the RESET pin, one IORE fallow expansion board voltage on board, this pin expansion board just told the on board voltage (such as UNO 5V, can be seen as the power pins copy, does not provide the level pull), the other is later Scratch placeholder pin.
 • Lepšia poloha tlačidla RESET. Bolo presunuté do rohu v blízkosti konektora USB. Je to pohodlnejšie na stlačenie.
 • Použitý čip ATmega16U2 namiesto 8U2. To síce neznamená, že ďalších 16k flash vám zrýchlil váš kód, ale táto aktualizácia je skôr službou čipu USB rozhrania. Teoreticky môže UNO simulovať USB HID, napríklad MIDI / Joystick / Keyboard. 

Video

Verified buyer

Description corresponds, the board in a separate box, on the box QR-code with a reference to the description of the elements of the board, necessary software, drivers and instructions. Checked, works, led flashing. I recommend the store and the goods!

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena: 
Aktuálna cena:  21.26 €
eShop: Aliexpress