Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom)

100 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (85)
Pôvodná cena:  8.01 €
Aktuálna cena:  7.21 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

Keyestudio Multi-purpose Shield V2 je ďalšia multifunkčná vzdelávacia vývojová doska kompatibilná s Arduinom. Nie je potrebné žiadne spájkovanie a pripájanie komponentov. Všetko je integrované na tomto shielde. Stačí stiahnuť program a môžete začať experimentovať s Arduinom.

Tento shield je viacúčelový s rôznymi knižnicami a kódmi pre všetky moduly, ktoré boli testované s Arduinom. Môžete ich ihneď používať.

Na shielde sú rozširujúce konektory, ktoré vám pomôžu riešiť ďalšie experimenty.

Fotky produktu

Keyestudio Multi-purpose Shield V2 Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio Multi-purpose Shield V2 (kompatibilné s Arduinom)

Technické údaje

  • Kompatibilné s vývojovými doskami Arduino UNO R3 a MEGA2560
  • Shield jednoducho zapojte do vývojovej dosky Arduino
  • 6 LED diód
  • 3 prepínacie tlačidlá
  • Resetovacie tlačidlo
  • Potenciometer pre analógový vstup
  • Bzučiak pre alarm
  • Štvormiestny číselný LED displej
  • Rozmery 68mm x 54mm x 19mm
  • Hmotnosť 23g

Zdroje

Vzorový kód: https://drive.google.com/open?id=1LpUd7XiidAFPeu3ngrkiamJuY1H_0vKq

Verified buyer

excellent! It contains leds, 7-segment leds with shift registers and a buzzer to learn programming.

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena:  8.01 €
Aktuálna cena:  7.21 €
eShop: Aliexpress