Keyestudio GPS Shield (kompatibilné s Arduinom)

80 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (441)
Pôvodná cena:  28.11 €
Aktuálna cena:  21.08 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

V živote je čoraz populárnejšie používať určovanie polohy pomocou GPS. Pokiaľ ide o Arduino vývojové experimenty, existuje GPS pozičný shield, ktorý je kompatibilný s Arduinom? Samozrejme že ano.

Použiť môžeš tento Keyestudio GPS shield. Je založený na module NEO-6M-0-001. Vyvedené piny sú kompatibilné aj s doskami UNO R3 a MEGA 2560.

K tomuto GPS shieldu je dodávaná externá anténa, ktorá umožňuje nájsť presnú polohu s presnosťou do niekoľkých metrov. Samozrejme vám GPS poskytuje aj veľmi presný čas!

Môžete ho teda použiť v určovaní polohy pri turistike, v automobilovej navigácii, v správe vozového parku, navigácii…

Pamätajte na to, že GPS anténa musí mať výhľad na GPS satelity, vo vnútri miestnosti nemusí fungovať príjem GPS signálu.

GPS piny (RX, TX) sú vyvedené na 3-PIN konektor pri IO pinoch D0-D7. Môžete potom ľubovoľne nastaviť cez jumper ma ktorýkoľvek IO pin D0-D7 a použiť napr. takto vo funkcii:

SoftwareSerial mySerial(6,7);  //(RX,TX), (6->GPS_TX, 7->GPS_RX)

Fotky produktu

Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield Keyestudio GPS Shield

Technické údaje

  • Rozmery GPS shieldu: 54 mm x 53 mm x 24 mm
  • Rozmery antény: 28mm x 28mm x 7mm
  • Dĺžka anténneho kábla: 142 mm
  • Hmotnosť: 32g
  • Slot na kartu: typ SD
  • Pripojenie GPS: TxD a RxD k pinom Arduino (voliteľné D0-D8) pomocou prepojky, predvolené prepojky sú na pinoch D7 <–> RX a D6 <–> TX.
Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena:  28.11 €
Aktuálna cena:  21.08 €
eShop: Aliexpress