Keyestudio L298P Motor Shield (kompatibilné s Arduinom)

100 % spokojnosť kupujúcich
Dostupnosť: na sklade (1183)
Pôvodná cena:  27.55 €
Aktuálna cena:  17.91 €
E-shop:  eshop Aliexpress
Uvedené ceny sú orientačné. Pri nakupovaní produktu sa preto riaďte pokynmi uvedeného eshopu (ďalšie informácie nemusia byť dostupné v slovenčine)!

Popis

Pre experimenty môžete použiť vývojovú dosku Arduino UNO R3 a pridať k nemu externé komponenty na vytvorenie napríklad inteligentného robota. Ak si robota robíte sami, je potrebné na napájanie jednosmerných motorov použiť takúto vývojovú dosku pre motory a ušetríte tak mnoho prepojovacích vodičov.

Teraz sme vyrobili tento Keyestudio L298P Motor Shield pre 2 motory s čipom L298P. Shield jednoducho naskladajte na vývojovú dosku Arduino UNO R3. Upozorňujeme, že ovládanie rýchlosti a smeru motorov bolo na shielde pripojené nasledovne:
– D3 je na riadenie rýchlosti motora A a D12 na riadenie smeru motora A
– D11 je na riadenie rýchlosti motora B a D13 na riadenie smeru motora B.

Na zelené napájacie svorkovnice VIN-GND sa pripája napájanie motorov (maximálne DC 18V) alebo sa dajú motory napájať aj cez DC konektor vývojovej dosky Arduino UNO.

Shield obsahuje aj obojstranné otvory na PCB, ktoré sa dajú použiť na prispájkovanie súčiastok a navrhnúť si tak rôzne prototypové obvody.

Fotky produktu

Keyestudio L298P Motor Shield (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio L298P Motor Shield (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio L298P Motor Shield (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio L298P Motor Shield (kompatibilné s Arduinom) Keyestudio L298P Motor Shield

Technické údaje

 • Vstupné napätie logickej časti: VD 5V
 • Vstupné napätie motorovej časti: max. 18V DC (odporúčané DC 7 – 12 V)
 • Odber prúdu logickej časti Iss: ≤36mA
 • Odber prúdu motorovej časti Io: ≤ 2A
 • Maximálny výkon: 25W (T = 75 ℃)
 • Úroveň vstupu riadiaceho signálu:
  HIGH: 2,3V ≤ Vin ≤ 5V
  LOW: 0V ≤ Vin ≤ 1,5V
 • Pracovná teplota: -25 ℃ až + 130 ℃
 • Rozmery: 60mm x 54mm
 • Hmotnosť: 20,8 g

Video

Verified buyer

magnifico acabado.....

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Pôvodná cena:  27.55 €
Aktuálna cena:  17.91 €
eShop: Aliexpress